Atakujeme hranici 1,5 tuny rozdané materiální pomoci

14. 06. 2021

V květnu do Fashion charity shop každý den chodili dárci, kteří dělali průvan ve skříních před létem a své vyřazené oblečení se rozhodli věnovat právě rodičům samoživitelům a jejich dětem. Společně jsme tak pomohli už 274 rodinám, které od nás získali neuvěřitelných 1 452 kilogramů materiální pomoci.

V květnu se u nás sešlo i několik opravdu velkých firemních sbírek, které zaplnily sklad materiální pomoci. Měli jsme plné ruce práce, abychom co nejrychleji vše roztřídili a rozeslali do celé republiky k potřebným rodinám. Když nám potom chodí poděkování, jako třeba toto: "Moc děkuji za balík s oblečením pro mě. Naprostá srdcovka jsou rifle Replay, sním o nich celý život a nikdy jsem si je nemohla koupit a najednou je mám.", utvrzuje nás to v tom, že ty nekonečné hodiny třídění a balení mají opravdu smysl.

V květnu se do materiální pomoci zapojili strážníci Městské policie Brno, restaurace Dock House a její zákazníci a ČSOB. Neúplné rodiny opakovaně podpořila i pražská Fashion Arena. Mezi stálice podporující rodiče samoživitele již tradičně patří síť restaurací Ambiente a řeznictví Naše Maso. Děkujeme!

Máte doma vyřazené oblečení a nevíte, kam s ním? Rádi se ho ujmeme. I nadále přijímáme dámské a dětské oblečení, které předáme rodinám v nouzi.

(náš obchod Fashion Charity Shop)
infolinka: 800 99 55 11