Novinky z Klubu svobodných matekBudeme součástí 3. ročníku festivalu Letenská místa

Letenská místa se opět spojila v sousedský festival, který proběhne od 8. do 10. září. V těchto dnech máte skvělou příležitost zatoulat se do ulic a objevit či lépe poznat obchody, kavárny a restaurace na Letné. U 60 zúčastněných míst můžete využít speciální nabídku, slevu na vybrané zboží nebo třeba dárek k nákupu. Prezentace našeho Fashion Charity Shopu nebude chybět a připravili jsme si pro vás akci 1+1 zdarma. Těšíme se na vás!

28. 08. 2023 Číst více

Program Zpátky do školy právě odstartoval

Jako každý rok i letos zahajujeme program Back to School/Zpátky do školy, v rámci kterého pomáháme rodinám samoživitelů v nouzi s výdaji spojenými s návratem dětí do školy a nezapomínáme ani na prvňáčky, kteří půjdou do školy poprvé:)

14. 08. 2023 Číst více

Letní pop-up v Riegrových sadech

Léto je v plném proudu a díky spolupráci s naším hlavním partnerem společností JTI máme v rámci projektu Ploom otevřený sezónní prodejní pop-up s produkty našeho Fashion Charity Shopu v pražských Riegrových sadech, kde nás najdete každý den odpoledne. A pokud byste chtěli revidovali svůj šatník, je na místě možné i darovat oblečení pro naši Oděvní banku. Budeme se na vás těšit!

13. 08. 2023 Číst více

Pomáhejte s námi


Přečtěte si jak pomáháme každý den.
Budeme rádi, když přispějete finančně nebo nákupem v našem charitativním eshopu.
Děkujeme za každý vylepšený dětský osud!

  Chci podpořit děti

Vogue.cz: Pomáhat potřebujeme všichni

Spojení byznysových korporací se světem neziskových organizací je dnes standardní záležitostí. Zájem přitahují především ty projekty, kde je synergie využita na 100 %, jako v případě projektů Fashion Charity Shop a Oděvní banky pod taktovkou společnosti JTI a neziskové organizace Klub svobodných matek. Eva Prokešová a Dana Pavlousková se shodují, že pomáhat ostatním potřebujeme vlastně všichni. 

28. 07. 2023 Číst více

Oděvní banka obléká tisíce chudých. Firmy v ní vidí cestu k udržitelnosti

Loni v létě založil Klub svobodných matek Oděvní banku. Projekt inspirovaný již roky fungující potravinovou bankou si rychle získal přízeň drobných dárců, byznysu i státních úřadů. Podporují ho značky jako Columbia, Husky či Zásilkovna. Hlavním partnerem je Japan Tobacco International. Sbírky oděvů mezi sebou pořádají zaměstnanci ministerstev i Úřadu vlády. Jen za první pololetí letošního roku banka rozdala potřebným, zejména rodičům samoživitelům a seniorům, přes 20 tun odloženého zboží. „Celkově to bylo přes pět tisíc krizových balíčků,“ popisuje manažerka provozu Oděvní banky Veronika Kyptová.

27. 07. 2023 Číst více

Vogue v našem Fashion Charity Shopu

Dnes jsme měli v našem výběrovém second handu Fashion Charity Shop v Hovorčovicích vzácnou návštěvu, kreativního ředitele Vogue Alexe Bela, který si u nás vybral kousky pro svou novou udržitelnou kolekci:)

12. 07. 2023 Číst více

Dvacet tun materiální pomoci za první pololetí

Za prvních šest měsíců tohoto roku odešlo z naší Oděvní banky přes 5 000 balíčků s materiální pomocí nejen pro samoživitele, ale všechny osoby v nouzi z celé České republiky. Drtivá většina více než dvaceti tun pomoci tvořilo oblečení, ale také například potraviny, dětské pleny a kosmetika.

02. 07. 2023 Číst více

Udrižitelné fórum - zaostřeno na S pilíř

Ačkoli se v JTI zaměřujeme na všechny části ESG, naší srdeční záležitostí je písmenko S, tedy sociální udržitelnost. Pomoc znevýhodněným osobám považujeme za nesmírně důležitou a zásadní pro budoucí kvalitu života kolem nás.

18. 06. 2023 Číst více

Květnových 3,5 tuny oblečení v Oděvní bance

Objem materiální pomoci, kterou naše Oděvní banka v květnu distribuovala mezi potřebné, nás samotné překvapil. Bez pár kilogramů jsme darovali 3,5 tuny oblečení. V přepočtu na osoby se jedná o 864 lidí v tíživé situaci, kteří obdrželi náš krizový balíček.

08. 06. 2023 Číst více

Pět milionů korun a 20 tun oblečení od začátku roku

Milion korun měsíčně pro rodiny sólo rodičů v nouzi je tempo, které zatím držíme od začátku roku. V dubnu jsme na korunu přesně vydali částku 1 018 380 korun, která byla rozdělena mezi stovku rodin ve finančních problémech, nejvíce žádostí se tradičně týkalo finanční pomoci s nájmem a energiemi, v druhé řadě to byly úhrady letních táborů a škol v přírodě pro děti. 

03. 06. 2023 Číst více

Žena-in: Pozvánka na sobotu 3.6.: Rodinný den Prahy 7 Na Výstavišti, podpořte i vy sbírku pro Klub svobodných matek

Už po sedmé pořádá Praha 7 společně s Výstavištěm pohodovou odpolední akci Rodinný den Prahy 7. Než se vypravíte na Rodinný den, proberte doma skříně a vezměte s sebou pěkné kousky, které nenosíte.

01. 06. 2023 Číst více

Velká materiální sbírka Úřadu vlády a 8 ministerstev

Od minulého týdne k nám obden jezdí plně naložená dodávka s oblečením od zaměstnanců institucí státní správy, které se ve velkém zapojily do materiální pomoci pro naši Oděvní banku.

29. 05. 2023 Číst více

Můžete nám darovat knížky

Nově v našich charitativních obchodech Fashion Charity Shop v pražských Holešovicích a Hovorčovicích na Praze-východ a také v Oděvní bance u pražské ZOO přijímáme od dárců knížky.

22. 05. 2023 Číst více

Velké poděkování obci Líbeznice

V sobotu 13. května proběhla ve spolupráci s obcí Líbeznice akce naší neziskové organizace, kde jsme spojili charitativní sbírku oblečení pro naši Oděvní banku s charitativním prodejním pop-upem oblečení našeho Fashion Charity Shopu. Akce se setkala s velkým zájmem a děkujeme moc všem, kteří se akce zúčastnili a podpořili dobrou věc:)

14. 05. 2023 Číst více

Mahulena Bočanová a Fashion Charity Shop na Radiu Kiss

Až do poloviny května mohou posluchači Radia Kiss slyšet ve vysílání radiospot o našich charitativních obchodech Fashion Charity Shop, který vznikl za pomoci oblíbené herečky Mahuleny Bočanové, které tímto moc a moc děkujeme:)

04. 05. 2023 Číst více

KANCELÁŘE A OBCHOD

Dukelských hrdinů 564/34
Praha 7, 170 00
Po - So: 9 - 18 hod.
info@klubsvobodnychmatek.cz

DÁMSKÝ A DĚTSKÝ OBCHOD

U Rybníka
Hovorčovice, 250 64
Po - Pá: 8 - 18 hod., So: 13 - 18 hod.
obchod@klubsvobodnychmatek.cz

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Klub svobodných matek z.s.
06959971, DIČ CZ06959971
Ďáblická 535, Líbeznice 250 65
infolinka: 800 99 55 11

© mStranka.cz
Chcete vlastní web zdarma? Napište mStránce

^