Novinky z Klubu svobodných matekSeznam.cz: Dětem hrozí vyloučení z kolektivu. Rodiče nemají tisíce na školy v přírodě

Část rodin si nemůže dovolit kvůli napjatým rozpočtům poslat své děti na školy v přírodě. Obrací se proto i na neziskové organizace. 

27. 03. 2023 Číst více

Velké poděkování firmě Notino

V brněnské centrále firmy Notino pracují samí srdcaři, o čemž svědčí fantastická zaměstnanecká sbírka oblečení, kterou uspořádali pro naše charitativní obchody Fashion Charity Shop a Oděvní banka. Obrovské díky, moc si toho vážíme!

23. 03. 2023 Číst více

Sbírka "Daruj oblečení správně" v OC Letňany

První dubnový víkend bude v OC Letňany probíhat od 10 do 18 hodin charitativní sbírka „Daruj oblečení správně“ za účasti herců oblíbeného seriálu TV Nova Jedna rodina. Výtěžek sbírky půjde na podporu rodin samoživitelů v tíživé životní situaci, kterou zprostředkuje naše nezisková organizace.

21. 03. 2023 Číst více

Pomáhejte s námi


Přečtěte si jak pomáháme každý den.
Budeme rádi, když přispějete finančně nebo nákupem v našem charitativním eshopu.
Děkujeme za každý vylepšený dětský osud!

  Chci podpořit děti

Šest dětí samoživitelů z deseti letos na letní tábor nepojede

Šest dětí samoživitelů z deseti letos nepojede na letní tábor, téměř 40 % sólo rodičů nemá šanci na zajištění letního programu pro děti při aktuálních vysokých cenách potravin a nákladů na bydlení ušetřit a nikdo jim s dětmi během prázdniny nepomáhá.

13. 03. 2023 Číst více

Poděkování společnosti Nestlé Česko

Velké poděkování za naprosto úžasnou sbírku oblečení společnosti Nestlé Česko pro naši Oděvní banku . Zaměstnanci firmy jsou velcí srdcaři, patřili mezi největší dárce naší kampaně Vánoční strom přání a nyní se zapojili v rámci revize svých šatníků, moc děkujeme❤

13. 03. 2023 Číst více

Den plný překvapení pro návštěvníky Fashion Charity Shopu

Naše "dětská" pobočka Fashion Charity Shop v pražských Holešovicích zahájila prodej již v polovině ledna t.r..  „Přípravy byly hektické, proto jsme oželeli slavnostní otevření obchodu. Slíbili jsme si ale, že to ve správný čas napravíme,“ říká Andrea Kaňáková, projektová manažerka Klubu svobodných matek. Tak se zrodil nápad využít letošní MDŽ a ve středu 8. března zažily Holešovice den plný překvapení!

11. 03. 2023 Číst více

Rádio Praha: Nakoupíte a podpoříte rodiče samoživitele. Klub svobodných matek otevřel další charitativní obchod

Nezisková organizace Klub svobodných matek dlouhodobě podporuje rodiče samoživitele a jejich děti. V Praze otevřela už druhý charitativní obchod, tentokrát zaměřený na dětské věci. Ty tu nejen koupíte, ale můžete je přijít i darovat. Peníze z prodeje pak pomáhají sociálně slabším rodinám.

11. 03. 2023 Číst více

Ekonews: Charitativní obchody s oblečením a dalším zbožím přibývají.

Charitativní obchody provozuje i Klub svobodných matek. Letos přidal další dvě prodejny pod značkou Fashion Charity Shop. Pobočku s dětským oblečením otevřel v pražských Holešovicích kus od té první s dámským oblečením, která funguje třetím rokem.

08. 03. 2023 Číst více

Oděvní banka rozšiřuje spolupráci

Stejně tak, jako se rozšiřuje objem pomoci, kterou naše Oděvní banka poskytuje osobám v tíživé situaci, rozšiřuje se i počet organizací, se kterými spolupracujeme. A z toho máme velkou radost, společně totiž můžeme pomoci většímu počtu lidí. 

03. 03. 2023 Číst více

Druhý milion na pomoc rodinám samoživitelů v nouzi

Stejně jako v lednu i v únoru dosáhla námi poskytnutá pomoc rodinám samoživitelů částku jednoho milionu korun, konkrétně byla rozdělena částka 1 000 676 korun mezi 118 rodin sólo rodičů s dětmi v nouzi. 90 % žádostí o pomoc, které naše nezisková organizace dostávala, se týkalo žádosti o finanční příspěvek na nájem či energie. 

01. 03. 2023 Číst více

Třetí pobočka Fashion Charity Shop otevřena

Srdečně vás zveme k návštěvě naší nové pobočky charitativního obchodu Fashion Charity v Hovorčovicích na Praze-východ, kde najdete až tisíc pečlivě vybraných kousků second hand dámského a dětského oblečení. Najdete nás v ulici U rybníka vedle ZŠ a těšíme se na vás pondělí až pátek 8 - 18 hodin. 

26. 02. 2023 Číst více

Platíme dětem letní tábory, školy v přírodě a školní výlety

Od tohoto týdne spouštíme program, zaměřený na finanční pomoc potřebným rodinám sólo rodičů v podobě úhrady letních táborů, škol v přírodě a školních výletů pro děti. V případě zájmu si můžete o příspěvek požádat prostřednictvím našeho online formuláře https://www.klubsvobodnychmatek.cz/zadost-o-prispevek-formular

11. 02. 2023 Číst více

Lednová pomoc samoživitelům = 1 milion korun

Nový rok začal svižně ve znamení změn, co se ovšem nemění, je dlouhodobě náročná situace rodin samoživitelů v celé republice. První měsíc v roce jsme odstartovali poskytnutou pomocí ve výši 1 milionu korun, který jsme rozdělili mezi 113 rodin sólo rodičů v nouzi, z čehož devět žádostí z deseti se týkalo prosby o finanční pomoc s nájmem či úhradou energií.

01. 02. 2023 Číst více

www.fashioncharityshop.com - nová adresa eshopu

Od dnešního dne najdete nově náš charitativní eshop s oblečením na adrese www.fashiocharityshop.com. Staronový eshop jsme upravili tak, aby byl pro zákaznice uživatelsky příjemnější, samozřejmostí zůstává každý den nová nabídka zboží, rychlé dodání a doprava zdarma při objednávce nad 500 korun:)

24. 01. 2023 Číst více

Druhá pobočka Fashion Charity Shop otevřena

Tento týden jsme otevřeli druhou pobočku chariativního obchodu Fashion Charity Shop, tentokrát s dětským oblečením. Obchod se nachází v ulici Pplk. Sochora 740/34 v Holešovicích v těsné blízkosti hlavního obchodu s dámským oblečením proti Národní galerii.

17. 01. 2023 Číst více

KANCELÁŘE A BUTIK

Dukelských hrdinů 564/34
Praha 7, 170 00
Po - Pá: 9.00 - 18 hod., So: 13:00 - 18:00
info@klubsvobodnychmatek.cz

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Klub svobodných matek z.s.
06959971, DIČ CZ06959971
Ďáblická 535, Líbeznice 250 65
infolinka: 800 99 55 11

© mStranka.cz
Chcete vlastní web zdarma? Napište mStránce

^