AKADEMIE PODNIKÁNÍ

pro samoživitelky OSVČ

Pomůžeme nastartovat vaše nové podnikání, poskytneme zdarma marketingovou pomoc.

Položil vás Covid na lopatky a zničil živnost? I vám podáme pomocnou ruku!

Co nabízíme

AKADEMIE PODNIKÁNÍ

Speciální projekt pro samoživitele OSVČ živnostníky, kterým v důsledku Covid krize nefunguje podnikání, i pro ty maminky, které by se chtěly díky svým dovednostem osamostatnit a potřebují pomoc se startem podnikání.

V akademii poskytujeme absolventům tříměsíční podporu na podporu nebo rozjezd podnikání, ať už je to pořízení pracovního vybavení, pomoc s administrativou nebo plná marketingová podpora včetně placené reklamy.

Podat žádost

PARTNEŘI AKADEMIE

Hlavní partner

Projekt probíhá za laskavé podpory CSR aktivit společnosti JTI.

Mediální partner

Mediálním partnerem projektu je O2 Media.

ABSOLVENTI AKADEMIE

Představujeme vám některé naše absolventy.

LENKA HAUERLANDOVÁ

Nový Jičín, kranio a masáže

Lenka je matka dvou dětí ve věku 13 a 17 let. V Novém Jičíně si otevřela vlastní masážní salón s názven Via Len, v překladu "Cesta Lenky". Jedná se o cestu relaxace nebo najít cestu k vlastnímu tělu a duši. Lenka doplňuje: "Největší dárek, který si každý člověk může dát, je čas věnovaný právě jen sobě prostřednictvím masáže. Masáž je považována za nejstarší léčebný prostředek." Její hlavní činností jsou masáže a kraniosakrální terapie. S příchodem koronavirové krize se její finanční situace bohužel zhoršila.

BLANKA KREJZOVÁ

Ostrov, dětské centrum

S dětmi pracuje Blanka již od svých 15 let, kdy jezdila jako oddílová vedoucí na tábor. Později vedla dětský folklorní soubor a pracovala v MŠ a ZŠ. Jak sama dodává: "Práce s dětmi mě naplňuje a otevření vlastního dětského centra je mým splněným snem, o to víc, že součástí mohou být mé děti. Sama vychovává své dvě děti a proto jako maminka musí fungovat na 100 procent.

BLANKA JIŘÍKOVÁ

Bášť, potřeby pro dětí

Blančiným snem bylo osamostatnit se finančně tak, aby nemusela denně docházet do práce, kde se nedá ovlivnit pracovní doba, nemít výčitky, když dítě onemocní, či si bude chtít vzít dovolenou nebo zůstat doma s malým v době, kdy to bude potřeba. Děti byly vždy jejím snem a nábojem. Věnovala se jim velkou částí svého života jako Nanny, Aupair či velká sestra. Nyní je sama maminkou 10 měsíčního synka. Volba eshopu s dětskou tématikou pro ni byla tedy jasná volba. V současné době se věnuje budování eshopu a kamenné prodejny a věří, že za tuto tvrdou práci se za několik měsíců objeví odměna v podobě více volného času, který bude trávit se svým synem.

Další absolventi

PŘÍBĚHY ABSOLVENTŮ

Červnové aktuality z Akademie OSVČ

Seznamte se s trojicí odvážných žen, maminek samoživitelek, které se rozhodly vzít situaci do vlastních rukou a přihlásily se do Akademie pro samoživitele OSVČ. Představujeme vám Lenku, Kláru a Gábinu. Jejich profese jsou různé, ale každá je velkou profesionálkou ve svém oboru.

30. 06. 2021 Číst více

Mirka Tůmová a její moderní kosmetické služby

MT Studio je salon krásy Mirky Tůmové, se kterým se přihlásila do Akademie pro samoživitele OSVČ. Mirka vystudovala učební obor kosmetička a své profesi se věnuje již 15 let. Ve svém studiu v Duchcově poskytuje širokou nabídku služeb a při práci používá profesionální kosmetické přístroje.

16. 06. 2021 Číst více

Jana Vančurová vyrábí originální domečky na hraní

Domeček v kufříku je nový projekt Jany Vančurové, se kterým se přihlásila do projektu Akademie pro samoživitele OSVČ. Jedná se o originální, ručně vyráběný domeček, který nesmí chybět v žádném dětském pokojíčku. Každý kus je originál.

02. 06. 2021 Číst více

Jitka Kučová vám napíše profesionální text

Jitka se přihlásila do Akademie pro samoživitele OSVČ, aby získala nové klienty pro svou značku Copywriting texty pro vás. Jako copywriter začala pracovat již před koncem studií sociální a kulturní antropologie, kdy publikovala odborné příspěvky s cílem přiblížit historická témata i lidem mimo její obor.

19. 05. 2021 Číst více

Stylistka online v Akademii pro samoživitele OSVČ

Lenka Petříková pracuje ve svém oboru už 14 let. To, že je opravdový profesionál dokazuje fakt, že byla zařazena mezi TOP 20 českých stylistů. Do Akademie pro samoživitele OSVČ se přihlásila, aby nastartovala nový směr svého podnikání.

05. 05. 2021 Číst více

Skvělé marmelády a džemy v Akademii pro samoživitele OSVČ

Michaela Bílková vyrábí své marmelády a džemy už několik let pod značkou Moje marmeláda. Doteď to byl pouze její koníček při zaměstnání, své výrobky prodávala hlavně na farmářských trzích. Čas na rodičovské dovolené se rozhodla věnovat rozjezdu svého podnikání, po rodičovské dovolené už se chce věnovat jen marmeládám a džemům.

21. 04. 2021 Číst více

(náš obchod Fashion Charity Shop)
infolinka: 800 99 55 11