AKADEMIE PODNIKÁNÍ

pro samoživitelky OSVČ

Pomůžeme nastartovat vaše nové podnikání, poskytneme zdarma marketingovou pomoc.

Položil vás Covid na lopatky a zničil živnost? I vám podáme pomocnou ruku!

Co nabízíme

AKADEMIE PODNIKÁNÍ

Speciální projekt pro samoživitele OSVČ živnostníky, kterým v důsledku Covid krize nefunguje podnikání, i pro ty maminky, které by se chtěly díky svým dovednostem osamostatnit a potřebují pomoc se startem podnikání.

V akademii poskytujeme absolventům tříměsíční podporu na podporu nebo rozjezd podnikání, ať už je to pořízení pracovního vybavení, pomoc s administrativou nebo plná marketingová podpora včetně placené reklamy.

Podat žádost

Projekt probíhá za laskavé podpory CSR aktivit společnosti JTI.

ABSOLVENTI AKADEMIE

Představujeme vám některé naše absolventy.

MICHAELA BÍLKOVÁ

Česká Lípa, výroba marmelád a džemů

Míša je vystudovaný inženýr zemědělství, posledních 15 let pracovala v kanceláři. Jejím velkým koníčkem a později i vedlejší pracovní činností je vaření marmelád a džemů. Ke své budoucnosti říká: "Byla bych ráda, kdybych se po mateřské mohla věnovat už jen marmeládám a džemům. I proto jsem si pořídila zahradu o rozloze 6000 m2, kde si chci založit svůj vlastní ovocný sad." Míša je nyní na rodičovské dovolené se svým 10 měsíčním synkem Matějem, se kterým je od začátku sama.

wwwFB f

MICHAELA KŘEPINSKÁ

Moravský Písek, psí pelíšky na zakázku

Míša je maminka tří holčiček, osmileté Rozálky a šestiletých dvojčátek Karličky a Marušky. Ke své účasti v Akademii uvedla: "Mám ráda nové výzvy a šití psích pelíšků bylo pro mě tou další výzvou, do které jsem šla s nadšením. Jsem člověk, který musí stále něco dělat. Baví mě ruční práce a mezi nimi právě šití. Neberu to jako práci, ale zábavu u které si odpočinu, zapojím fantazii a kombinuji netradiční barvy. Pokud nám to pomůže i trochu finančně, tak je to super. Žiji totiž s holčičkami sama již 4 roky, alimenty holčičky nedostávají a tak je veškeré financování na mě. Šití mám jako vedlejší činnost, jinak pracuji jako pracovnice v sociálních službách v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež."

LENKA CIZNEROVÁ

Praha, fyzioterapeutka

Lenka vystudovala zdravotnickou školu v oboru fyzioterapie, které se věnuje dlouhodobě. Nabízí masáže reflexní, regenerační a sportovní. Svoje schopnosti doplnila i o kurzy Chiropraxe. Má tři děti (23, 16 a 7) a po 15 letech vztahu zůstala na děti sama. Ke své práci říká: "Cvičím, masíruju, manipuluju, rovnám, používám východní techniky. Pomáhám sportovcům, pomůžu těm, kteří jsou po úraze. Když ode mě lidé odcházejí s úlevou v očích, tak je to pak všechno takové hezčí."

www  FB

Další absolventi

(náš obchod Fashion Charity Shop)
infolinka: 800 99 55 11