AKADEMIE PODNIKÁNÍ

pro samoživitelky OSVČ

Pomůžeme nastartovat vaše nové podnikání, poskytneme zdarma marketingovou pomoc.

Položil vás Covid na lopatky a zničil živnost? I vám podáme pomocnou ruku!

Co nabízíme

AKADEMIE PODNIKÁNÍ

Speciální projekt pro samoživitele OSVČ živnostníky, kterým v důsledku Covid krize nefunguje podnikání, i pro ty maminky, které by se chtěly díky svým dovednostem osamostatnit a potřebují pomoc se startem podnikání.

V akademii poskytujeme absolventům tříměsíční podporu na podporu nebo rozjezd podnikání, ať už je to pořízení pracovního vybavení, pomoc s administrativou nebo plná marketingová podpora včetně placené reklamy.

Podat žádost

PARTNEŘI AKADEMIE

Hlavní partner

Projekt probíhá za laskavé podpory CSR aktivit společnosti JTI.

Mediální partner

Mediálním partnerem projektu je O2 Media.

ABSOLVENTI AKADEMIE

Představujeme vám některé naše absolventy.

MIROSLAVA TŮMOVÁ

Teplice, kosmetické služby, přístrojová lymfodrenáž

Miroslava pracuje jako kosmetička už 15 let, provozuje vlastní kosmetické studio. Díky vládním opatřením přišla o velkou část svých klientů. Do Akademie se přihlásila, aby získala podporu při nastartování svého podnikání. Mirka k tomu doplňuje: "Vzhledem k aktuální situaci potřebuji oslovit a hlavně získat nové klienty, s tím souvisí pomoc s propagací, na kterou mi opravdu nezbývají prostředky." Žije sama s 4 letou dcerou Viktorií, kterou už dva roky vychovává sama.

www FB IG

ZUZANA JOHANOVÁ

Cheb, úpravy oděvů, šití dámského a dětského oblečení

Zuzka je aktuálně nezaměstnaná. Od narození svého 4 letého syna se věnuje šití oblečení, obracejí se na ní kamarádi i cizí lidé z jejího okolí a chtějí ušít něco nového nebo provést úpravy oblečení stávajícího. V průběhu rodičovské dovolené začala pořádat i kurzy šití pro děti, kde společně šijí hračky nebo oblečení pro plyšové mazlíčky. Zuzka k tomu doplňuje: "Mým snem je otevřít šicí dílnu, kde bych s dětmi tvořila, věnovala se přicházejícím zákazníkům a šila své oděvy. To je důvod, proč jsem se přihlásila do Akademie."

LENKA PETŘÍKOVÁ

Zlín, stylistka a vizážistka online

Lenka pracuje v oboru módního poradenství a vizážistiky již od roku 2007. Ke své práci říká: "Můj koníček jsem proměnila v podnikání a naplňující poslání." Kvůli covidovým opatřením musela zavřít svůj salon a přišla úplně o práci a kontakt s klienty. Má skoro 4 letého syna, kterého živí a vychovává sama od narození.

www FB  IG y tt

Další absolventi

PŘÍBĚHY ABSOLVENTŮ

Stylistka online v Akademii pro samoživitele OSVČ

Lenka Petříková pracuje ve svém oboru už 14 let. To, že je opravdový profesionál dokazuje fakt, že byla zařazena mezi TOP 20 českých stylistů. Do Akademie pro samoživitele OSVČ se přihlásila, aby nastartovala nový směr svého podnikání.

05. 05. 2021 Číst více

Skvělé marmelády a džemy v Akademii pro samoživitele OSVČ

Michaela Bílková vyrábí své marmelády a džemy už několik let pod značkou Moje marmeláda. Doteď to byl pouze její koníček při zaměstnání, své výrobky prodávala hlavně na farmářských trzích. Čas na rodičovské dovolené se rozhodla věnovat rozjezdu svého podnikání, po rodičovské dovolené už se chce věnovat jen marmeládám a džemům.

21. 04. 2021 Číst více

Michaela Křepinská ušije krásný a praktický pelíšek pro domácího mazlíčka

Michaela bere účast v Akademii pro samoživitele OSVČ jako výzvu. Povoláním je pracovnice v sociálních službách a své krásné pelíšky do Akademie přihlásila proto, aby zlepšila rozpočet své rodiny. Do budoucna by chtěla, aby se z jejího hobby stal hlavní příjem. A s tím jí v Akademii pomůžeme.

07. 04. 2021 Číst více

Lenka Ciznerová a její Aby tělo nebolelo - Praha vám pomůže od bolesti zad i celého těla

Lenka se přihlásila do Akademie pro samoživitele OSVČ, abychom jí pomohli najít cestu, jak vykonávat práci i v době nekončících uzavření provozů. Bolí vás záda nebo klouby z celodenního sezení v nevyhovujících podmínkách home office? Začali jste běhat, ale bolí vás i po měsíci všechny svaly? Zavolejte Lence, má schválenou mobilní provozovnu a v době lockdownu za vámi přijede až k vám domů.

25. 03. 2021 Číst více

Petra Chaloupková a její Taneční škola Balladine v Akademii pro samoživitele OSVČ

Chybí vám tanec? Obdivujete baletky? Toužíte po pohybu? Podívejte se na nabídku online kurzů Taneční školy Balladine. Využijte čas strávený doma ke splnění dávného snu.

10. 03. 2021 Číst více

Představení absolventky Akademie Lenky Kučerové

Představujeme vám Lenku Kučerovou, která se rozhodla zapojit do projektu Akademie pro samoživitele OSVČ, aby podpořila své podnikání. Pod svou autorskou značkou Lenkaart šije bytový textil pro děti od roku 2015.

24. 02. 2021 Číst více

(náš obchod Fashion Charity Shop)
infolinka: 800 99 55 11