AKADEMIE PODNIKÁNÍ

pro samoživitelky OSVČ

Pomůžeme nastartovat vaše nové podnikání, poskytneme zdarma marketingovou pomoc.

Položil vás Covid na lopatky a zničil živnost? I vám podáme pomocnou ruku!

Co nabízíme

AKADEMIE PODNIKÁNÍ

Speciální projekt pro samoživitele OSVČ živnostníky, kterým v důsledku Covid krize nefunguje podnikání, i pro ty maminky, které by se chtěly díky svým dovednostem osamostatnit a potřebují pomoc se startem podnikání.

V akademii poskytujeme absolventům tříměsíční podporu na podporu nebo rozjezd podnikání, ať už je to pořízení pracovního vybavení, pomoc s administrativou nebo plná marketingová podpora včetně placené reklamy.

Podat žádost

PARTNEŘI AKADEMIE

Hlavní partner

Projekt probíhá za laskavé podpory CSR aktivit společnosti JTI.

Mediální partner

Mediálním partnerem projektu je O2 Media.

ABSOLVENTI AKADEMIE

Představujeme vám některé naše absolventy.

IVANA CH.

Praha, lektor AJ

Ivana se před nedávnem vrátila po 14 letech z australského Sydney zpět do Prahy. Učením angličtiny se zabývá dlouhodobě a naplňuje ji to více, než práce pro velké firmy, s čímž má bohatou zkušenost jak z Austrálie, tak i z Čech. Žila také dva roky v Londýně, kde se věnovala studiu angličtiny. Ivana se stará sama již 3 roky o 5 letého syna, proto se rozhodla věnovat výuce jazyků profesionálně, aby měla možnost využít svých zkušeností a postarat se finančně o svou rodinu.

HANA BEDNÁŘOVÁ

Hradec Králové, fotografka

Hanka před 15 lety vyfotila malou dceru svého kamaráda, aby si vyzkoušela nový fotoaparát. Její fotografie se rázem stala vyhledávanou a Hanka se tak zároveň stala i fotografkou na plný úvazek. Vše se dařilo až do té doby, než přišla korona krize, kdy na rok přišla o většinu zakázek. Dříve za ní lidé chodili, protože viděli její fotografie jinde a nepotřebovala propagaci. Hanka k tomu dodává: "Dnes je doba jiná a propagace je velmi důležitá." Vzhledem k tomu, že se sama stará už 10 let o své dvě děti, tak hledá finanční možnostni, podporu a sílu jinde.

LENKA HAUERLANDOVÁ

Nový Jičín, kranio a masáže

Lenka je matka dvou dětí ve věku 13 a 17 let. V Novém Jičíně si otevřela vlastní masážní salón s názven Via Len, v překladu "Cesta Lenky". Jedná se o cestu relaxace nebo najít cestu k vlastnímu tělu a duši. Lenka doplňuje: "Největší dárek, který si každý člověk může dát, je čas věnovaný právě jen sobě prostřednictvím masáže. Masáž je považována za nejstarší léčebný prostředek." Její hlavní činností jsou masáže a kraniosakrální terapie. S příchodem koronavirové krize se její finanční situace bohužel zhoršila.

Další absolventi

PŘÍBĚHY ABSOLVENTŮ

Novinky z Akademie pro samoživitele OSVČ

Akademie pro samoživitele OSVČ pomohla dalším maminkám k tomu, aby se posunuly ve svém podnikání dál. Pomohli jsme nastartovat podnikání dalším adeptkám v různých oborech. Opět jsme vytvářeli webové stránky, dávali dohromady komunikační plány i reklamu.

18. 09. 2021 Číst více

Červnové aktuality z Akademie OSVČ

Seznamte se s trojicí odvážných žen, maminek samoživitelek, které se rozhodly vzít situaci do vlastních rukou a přihlásily se do Akademie pro samoživitele OSVČ. Představujeme vám Lenku, Kláru a Gábinu. Jejich profese jsou různé, ale každá je velkou profesionálkou ve svém oboru.

30. 06. 2021 Číst více

Mirka Tůmová a její moderní kosmetické služby

MT Studio je salon krásy Mirky Tůmové, se kterým se přihlásila do Akademie pro samoživitele OSVČ. Mirka vystudovala učební obor kosmetička a své profesi se věnuje již 15 let. Ve svém studiu v Duchcově poskytuje širokou nabídku služeb a při práci používá profesionální kosmetické přístroje.

16. 06. 2021 Číst více

Jana Vančurová vyrábí originální domečky na hraní

Domeček v kufříku je nový projekt Jany Vančurové, se kterým se přihlásila do projektu Akademie pro samoživitele OSVČ. Jedná se o originální, ručně vyráběný domeček, který nesmí chybět v žádném dětském pokojíčku. Každý kus je originál.

02. 06. 2021 Číst více

Jitka Kučová vám napíše profesionální text

Jitka se přihlásila do Akademie pro samoživitele OSVČ, aby získala nové klienty pro svou značku Copywriting texty pro vás. Jako copywriter začala pracovat již před koncem studií sociální a kulturní antropologie, kdy publikovala odborné příspěvky s cílem přiblížit historická témata i lidem mimo její obor.

19. 05. 2021 Číst více

Stylistka online v Akademii pro samoživitele OSVČ

Lenka Petříková pracuje ve svém oboru už 14 let. To, že je opravdový profesionál dokazuje fakt, že byla zařazena mezi TOP 20 českých stylistů. Do Akademie pro samoživitele OSVČ se přihlásila, aby nastartovala nový směr svého podnikání.

05. 05. 2021 Číst více

(náš obchod Fashion Charity Shop)
infolinka: 800 99 55 11