PŘÍBĚHY ABSOLVENTŮ AKADEMIE

Novinky z Akademie pro samoživitele OSVČ

Akademie pro samoživitele OSVČ pomohla dalším maminkám k tomu, aby se posunuly ve svém podnikání dál. Pomohli jsme nastartovat podnikání dalším adeptkám v různých oborech. Opět jsme vytvářeli webové stránky, dávali dohromady komunikační plány i reklamu.

18. 09. 2021 Číst více

Červnové aktuality z Akademie OSVČ

Seznamte se s trojicí odvážných žen, maminek samoživitelek, které se rozhodly vzít situaci do vlastních rukou a přihlásily se do Akademie pro samoživitele OSVČ. Představujeme vám Lenku, Kláru a Gábinu. Jejich profese jsou různé, ale každá je velkou profesionálkou ve svém oboru.

30. 06. 2021 Číst více

Mirka Tůmová a její moderní kosmetické služby

MT Studio je salon krásy Mirky Tůmové, se kterým se přihlásila do Akademie pro samoživitele OSVČ. Mirka vystudovala učební obor kosmetička a své profesi se věnuje již 15 let. Ve svém studiu v Duchcově poskytuje širokou nabídku služeb a při práci používá profesionální kosmetické přístroje.

16. 06. 2021 Číst více

Jana Vančurová vyrábí originální domečky na hraní

Domeček v kufříku je nový projekt Jany Vančurové, se kterým se přihlásila do projektu Akademie pro samoživitele OSVČ. Jedná se o originální, ručně vyráběný domeček, který nesmí chybět v žádném dětském pokojíčku. Každý kus je originál.

02. 06. 2021 Číst více

Jitka Kučová vám napíše profesionální text

Jitka se přihlásila do Akademie pro samoživitele OSVČ, aby získala nové klienty pro svou značku Copywriting texty pro vás. Jako copywriter začala pracovat již před koncem studií sociální a kulturní antropologie, kdy publikovala odborné příspěvky s cílem přiblížit historická témata i lidem mimo její obor.

19. 05. 2021 Číst více

Stylistka online v Akademii pro samoživitele OSVČ

Lenka Petříková pracuje ve svém oboru už 14 let. To, že je opravdový profesionál dokazuje fakt, že byla zařazena mezi TOP 20 českých stylistů. Do Akademie pro samoživitele OSVČ se přihlásila, aby nastartovala nový směr svého podnikání.

05. 05. 2021 Číst více

Skvělé marmelády a džemy v Akademii pro samoživitele OSVČ

Michaela Bílková vyrábí své marmelády a džemy už několik let pod značkou Moje marmeláda. Doteď to byl pouze její koníček při zaměstnání, své výrobky prodávala hlavně na farmářských trzích. Čas na rodičovské dovolené se rozhodla věnovat rozjezdu svého podnikání, po rodičovské dovolené už se chce věnovat jen marmeládám a džemům.

21. 04. 2021 Číst více

Michaela Křepinská ušije krásný a praktický pelíšek pro domácího mazlíčka

Michaela bere účast v Akademii pro samoživitele OSVČ jako výzvu. Povoláním je pracovnice v sociálních službách a své krásné pelíšky do Akademie přihlásila proto, aby zlepšila rozpočet své rodiny. Do budoucna by chtěla, aby se z jejího hobby stal hlavní příjem. A s tím jí v Akademii pomůžeme.

07. 04. 2021 Číst více

Lenka Ciznerová a její Aby tělo nebolelo - Praha vám pomůže od bolesti zad i celého těla

Lenka se přihlásila do Akademie pro samoživitele OSVČ, abychom jí pomohli najít cestu, jak vykonávat práci i v době nekončících uzavření provozů. Bolí vás záda nebo klouby z celodenního sezení v nevyhovujících podmínkách home office? Začali jste běhat, ale bolí vás i po měsíci všechny svaly? Zavolejte Lence, má schválenou mobilní provozovnu a v době lockdownu za vámi přijede až k vám domů.

25. 03. 2021 Číst více

Petra Chaloupková a její Taneční škola Balladine v Akademii pro samoživitele OSVČ

Chybí vám tanec? Obdivujete baletky? Toužíte po pohybu? Podívejte se na nabídku online kurzů Taneční školy Balladine. Využijte čas strávený doma ke splnění dávného snu.

10. 03. 2021 Číst více

Představení absolventky Akademie Lenky Kučerové

Představujeme vám Lenku Kučerovou, která se rozhodla zapojit do projektu Akademie pro samoživitele OSVČ, aby podpořila své podnikání. Pod svou autorskou značkou Lenkaart šije bytový textil pro děti od roku 2015.

24. 02. 2021 Číst více

Úklidová firma Jana Appeltová se rozjíždí s podporou Akademie samoživitelů

Představujeme vám další maminku, která se zapojila do našeho 3 měsíčního projektu Akademie pro samoživitele OSVČ.

10. 02. 2021 Číst více

(náš obchod Fashion Charity Shop)
infolinka: 800 99 55 11