POMÁHÁME RODIČŮM A JEJICH DĚTEM

Rodinám samoživitelů poskytujeme finanční, materiální a odbornou právní pomoc. V našich programech pomoci pomáháme s financemi na zajištění potravin a nákladů na bydlení, dětem hradíme obědy ve školkách a školách, letní tábory a vánoční dárky. Příjemci pomoci jsou důkladně prověřováni a spolupracujeme s terénními sociálními pracovníky, azylovými domy a pobočkami Úřadu práce.

Více o Klubu matek

PRÁVĚ PROBÍHÁ

Program pomoci 2023 pro samoživitele

V rámci našeho programu pomoci poskytujeme finanční podporu (příspěvek na bydlení, potraviny, obědy dětem ve školkách a školách, letní tábory, kroužky a zájmové aktivity, vánoční dárky), materiální, základní informační a odbornou právní pomoc.

AKTUÁLNÍ NOVINKY

Nový rok začal svižně ve znamení změn, co se ovšem nemění, je dlouhodobě náročná situace rodin samoživitelů v celé republice. První měsíc v roce jsme odstartovali poskytnutou pomocí ve výši 1 milionu korun, který jsme rozdělili mezi 113 rodin sólo rodičů v nouzi, z čehož devět žádostí z deseti se týkalo prosby o finanční pomoc s nájmem či úhradou energií.

01. 02. 2023

Od dnešního dne najdete nově náš charitativní eshop s oblečením na adrese www.fashiocharityshop.com. Staronový eshop jsme upravili tak, aby byl pro zákaznice uživatelsky příjemnější, samozřejmostí zůstává každý den nová nabídka zboží, rychlé dodání a doprava zdarma při objednávce nad 500 korun:)

24. 01. 2023

Tento týden jsme otevřeli druhou pobočku chariativního obchodu Fashion Charity Shop, tentokrát s dětským oblečením. Obchod se nachází v ulici Pplk. Sochora 740/34 v Holešovicích v těsné blízkosti hlavního obchodu s dámským oblečením proti Národní galerii.

17. 01. 2023

Za první necelé 4 měsíce svého fungování v roce 2022 pomohla Oděvní banka celkem 5 396 lidem v tíživé finanční situaci, v přepočtu na hmotnost jde o množství přesahující 21,5 tuny oblečení.

08. 01. 2023

JAK POMÁHÁME

FASHION CHARITY SHOP

Fashion Charity Shop je charitativní second hand a outlet obchod s dámským oblečením z darů široké veřejnosti, zaměstnaneckých sbírek a známých osobností. Veškerý výtěžek z prodeje pomáhá v rámci programů pomoci naší neziskové organizace.

Charitativní eshop FCHS

V charitativním eshopu zakoupíte nejkrásnější darované kousky oblečení od známých osobností.

Otevřít eshop

Dámský Fashion Charity Shop

Charitativní butik s výběrovou módou ze sbírek zaměstnanců a známých osobností naproti Národní galerii.

Dětský Fashion Charity Shop

Charitativní obchod s dětským second hand oblečením v Praze 7, ul. Pplk. Sochora.

KDO NÁS PODPORUJE

Klub svobodných matek podporuje i mnoho známých osobností.

Patricie Pagáčová

Vlastina Svátková

herečka a spisovatelka

Jitka Boho

zpěvačka

Mahulena Bočanová

Bjukitchen

foodblogerka

Tamara Klusová

zpěvačka

Anna Jiřina Daňhelová

Lucie Nachtigallová

blogerka

Nela Boudová

Jana Bernášková

Andrea Růžičková

Další přátelé

CO O NÁS ŘÍKAJÍ

SPOJÍMESE.cz

CHCETE POMÁHAT KONKRÉTNĚ?

Pro přímou pomoc spolupracujeme s partnerským projektem Spojimese.cz, který online spojuje dárce a samoživitele.

• Zaslání finanční částky na účet samoživitele.
  • Nákupy potravin nebo drogistické pomoci.
  • Materiální pomoc, oblečení, obuv a pod.

Pomoct konkrétní mámě

NAŠI PARTNEŘI