POMÁHÁME RODIČŮM A JEJICH DĚTEM

Rodinám samoživitelů z celé ČR poskytujeme finanční, materiální, odbornou právní a komplexní informační pomoc. V našich programech pomoci pomáháme s financemi na zajištění potravin a nákladů na bydlení (nájem, energie). Příjemci pomoci jsou důkladně prověřováni a spolupracujeme se sociálními pracovníky, azylovými domy a pobočkami Úřadu práce. Materiální pomoc v podobě oblečení je zprostředkovávana v rámci naší Oděvní banky. Rodičům je k dispozici bezplatná infolinka a právní online poradna.

Více o Klubu matek

PRÁVĚ PROBÍHÁ

Program pomoci 2024 pro samoživitele

V rámci našeho programu pomoci poskytujeme finanční podporu (příspěvek na bydlení a potraviny), materiální, komplexní informační a odbornou právní pomoc.

AKTUÁLNÍ NOVINKY

V květnu naše Oděvní banka rozdělila úctyhodných 5 336 kilogramů oblečení a další materiální pomoci mezi osoby v nouzi z celé České republiky. Přepočtem se jednalo o více než 1 300 krizových balíčků s pomocí.

10. 06. 2024

Za prvních pět měsíců roku naše nezisková organizace díky podpoře soukromých a firemních dárců pomohla 217 rodinám samoživitelů, mezi které jsme rozdělili 2,95 milionu korun. Darované finance byly v drtivé většině použity na úhradu nájmů a energií, potraviny a na úhradu letních táborů a škol v přírodě pro děti.

06. 06. 2024

Děkujeme zaměstnancům CBRE, kteří vypsali veřejnou sbírku ve prospěch rodin samoživitelů na portálu Darujme.cz.

29. 05. 2024

Naše Oděvní banka od začátku letošního roku nasadila své klasické intenzivní pracovní tempo a za první čtyři měsíce zpracovala 11 tun oblečení v podobě téměř 2 800 kusů krizových balíčků, které ve spolupráci s potravinovými bankami a lokálními neziskovými organizacemi dostala do rukou osobám v náročné finanční a životní situaci z celé ČR.

07. 05. 2024

JAK POMÁHÁME

FASHION CHARITY SHOP

Fashion Charity Shop jsou charitativní second handy s dámským a dětským oblečením z darů široké veřejnosti, zaměstnaneckých sbírek a známých osobností. Veškerý výtěžek z prodeje pomáhá v rámci programů pomoci naší neziskové organizace.

Charitativní eshop FCHS

V charitativním eshopu zakoupíte nejkrásnější darované kousky oblečení od známých osobností.

Otevřít eshop

Dámský a dětský Fashion Charity Shop

Charitativní butik s výběrovou módou ze sbírek zaměstnanců a známých osobností v PRAZE 7.

Dámský a dětský outlet FCHS

Náš největší obchod s dámským a dětským second hand a outletovým oblečením v HOVORČOVICÍCH.

KDO NÁS PODPORUJE

Klub svobodných matek podporuje i mnoho známých osobností.

Patricie Pagáčová

Vlastina Svátková

herečka a spisovatelka

Jitka Boho

zpěvačka

Mahulena Bočanová

Bjukitchen

foodblogerka

Tamara Klusová

zpěvačka

Anna Jiřina Daňhelová

Lucie Nachtigallová

blogerka

Nela Boudová

Jana Bernášková

Andrea Růžičková

Další přátelé

CO O NÁS ŘÍKAJÍ

SPOJÍMESE.cz

CHCETE POMÁHAT KONKRÉTNĚ?

Pro přímou pomoc spolupracujeme s partnerským projektem Spojimese.cz, který online spojuje dárce a samoživitele.

• Zaslání finanční částky na účet samoživitele.
  • Nákupy potravin nebo drogistické pomoci.
  • Materiální pomoc, oblečení, obuv a pod.

Pomoct konkrétní mámě

NAŠI PARTNEŘI

Další partneři

Dukelských hrdinů 564/34
Praha 7, 170 00
Po - So: 9 - 18 hod.

DÁMSKÝ A DĚTSKÝ OBCHOD

U Rybníka
Hovorčovice, 250 64
Po - Pá: 8 - 18 hod., So: 13 - 18 hod.

infolinka: 800 99 55 11