POMÁHÁME RODIČŮM A JEJICH DĚTEM

Rodinám samoživitelů poskytujeme finanční, materiální a odbornou právní pomoc. V našich programech pomoci pomáháme s financemi na zajištění potravin a nákladů na bydlení, dětem hradíme obědy ve školkách a školách, letní tábory a vánoční dárky. Příjemci pomoci jsou důkladně prověřováni a spolupracujeme s terénními sociálními pracovníky, azylovými domy a pobočkami Úřadu práce.

Více o Klubu matek

CO O NÁS ŘÍKAJÍ

PRÁVĚ PROBÍHÁ

Zvyšujeme příspěvky v rámci Covid programu pomoci

Klub svobodných matek zahajuje rok 2022 zvýšením finančních příspěvků. Nově mohou sólo rodiče žádat příspěvek na bydlení ve výši až 15 000 korun a částku až 5 000 korun ve formě příspěvku na nákup potravin. Reagujeme tak na velké zdražování, kterému v současné době všichni čelíme.

AKTUÁLNÍ UDÁLOSTI

Naše nezisková organizace v roce 2021 rozdělila finanční pomoc ve výši 10,2 milionů korun mezi 1 338 neúplných rodin. Počet balíků s materiální pomocí ve formě oblečení se v uplynulém roce zastavil na čísle 2 426 a váha bez pár kilogramů ukázala 6 tun.

11. 01. 2022

Hned v prvním lednovém týdnu jsme v našem pražském Fashion charity shop přivítali velmi milou návštěvu. Herečka Andrea Růžičková opět podpořila rodiče samoživitele prostřednictvím Klubu svobodných matek a darovala nám luxusní kočárek Egg s kompletním příslušenstvím v celkové hodnotě několika desítek tisíc korun.

05. 01. 2022

03. 01. 2022

V Klubu svobodných matek jsme za poslední tři měsíce tohoto roku pomohli celkem 293 sólo rodičům a jejich dětem, mezi které jsme rozdělili neuvěřitelnou částku 1 629 241 korun. Rodičům samoživitelům jsme přispěli částkou 711 800 korun na nákup vánočních dárků pro 300 dětí. O tom, že dětem zářily oči více než světýlka na stromečku, svědčí fotografie, které od Štědrého večera nonstop plní naše emailové schránky.

29. 12. 2021

KDO NÁS PODPORUJE

Klub svobodných matek podporuje i mnoho známých osobností.

Patricie Pagáčová

Vlastina Svátková

herečka a spisovatelka

Jitka Boho

zpěvačka

Mahulena Bočanová

Bjukitchen

foodblogerka

Tamara Klusová

zpěvačka

Anna Jiřina Daňhelová

Nela Boudová

Vlastina Svátková

Jana Bernášková

Andrea Růžičková

Lucie Nachtigallová

blogerka

Další přátelé

FASHION CHARITY SHOP

FASHION CHARITY SHOP  je náš charitativní obchod s dámským a dětským oblečením, které získáváme od široké veřejnosti, ze zaměstnaneckých sbírek společností, i známých osobností. Část oblečení prodáváme za zvýhodněné ceny v obchodě, z výtěžku financujeme programy pomoci a většinovou část rozesíláme zdarma potřebným rodinám sólo rodičů napříč celou republikou.

CO PŘIJÍMÁME:

dámské a dětské oblečení (od vel. 98) v dobrém stavu

CO NEPŘIJÍMÁME:

potraviny, kočárky, autosedačky, nábytek, apod.

Oblečení je možné přinést (nebo poslat) do obchodu Dukelských hrdinů 34, Praha 7, Po - Pá: 9.00 - 18 hod., So: 13:00 - 18:00.

DĚKUJEME!

Otevřít eshop

KOMU JSME POMOHLI

CHARITATIVNÍ ESHOP

Nákupem v našem eshopu přispějete rodičům samoživitelům na nákup potraviny a úhradu nákladů na bydlení nebo dětem na obědy ve školkách a školách.

Zaměstnáváme maminky samoživitelky, které vyrábí originální, designové a s láskou vyráběné šperky a dárkové předměty.

Podpořte je nákupem!

NAŠI PARTNEŘI

Další partneři

(náš obchod Fashion Charity Shop)