6 tun oblečení pro potřebné v Oděvní bance

10. 03. 2024

Přesně 6,3 tuny oblečení rozeslala potřebným naše Oděvní banka od začátku roku, a to v podobě krizových balíčků, které obsahují kompletní set oblečení. 

Tento úspěch náš těší navzdory výzvám, které přinesl tradiční pokles materiálních darů na začátku roku. Máme nesmírnou radost, že jsme se také zapojili do kampaně společnosti rohlik.cz proti menstruační chudobě a díky její podpoře jsme rozeslali stovky balíčků menstruačních pomůcek pro maminky samoživitelky a jejich dcery. 

Pomoc dobrovolníků

Velký kus práce opět odvedli dobrovolníci z Amazonu a České spořitelny, kteří s námi strávili nespočet hodin kontrolou, tříděním a balením darovaného oblečení. Jejich nasazení a odhodlání jsou skvělým příkladem, jak může pomoci opravdu každý.

Děkujeme

Chtěli bychom poděkovat všem firmám a jednotlivcům, kteří nás podpořili a jejich pomoc je pro nás klíčová v tom, abychom pomáhali dál. Za finanční podporu patří velké poděkování našemu hlavnímu partneru společnosti JTI, za materiální podporu pak děkujeme společnostem Potex, Amazon, Husky, Pumax, KPMG, EY, Allen&Overy, Naše Maso a Ambiente a taktéž iniciativě studentů Gymnázia Elišky Krásnohorské.

Pomáhejte s námi

I přes výzvy, kterým jsme čelili v uplynulém měsíci, je důležité si připomenout, že potřeba pomoci nekončí. Mnoho lidí v celé ČR stále potřebuje vaši podporu. Vaše darované oblečení může udělat obrovský rozdíl v jejich životech. Nyní více než kdy jindy potřebujeme vaši pomoc. Přidejte se k nám a darujte oblečení, které již nepotřebujete. Pomáhat společně má smysl. Své vyřazené oblečení nám můžete zasílat zdarma z jakékoliv pobočky Zásilkovny, stačí jen nahlásit kód pro bezplatné zaslání: 98716876.

KANCELÁŘE A OBCHOD

Dukelských hrdinů 564/34
Praha 7, 170 00
Po - So: 9 - 18 hod.
info@klubsvobodnychmatek.cz

DÁMSKÝ A DĚTSKÝ OBCHOD

U Rybníka
Hovorčovice, 250 64
Po - Pá: 8 - 18 hod., So: 13 - 18 hod.
obchod@klubsvobodnychmatek.cz

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Klub svobodných matek z.s.
06959971, DIČ CZ06959971
Ďáblická 535, Líbeznice 250 65
infolinka: 800 99 55 11

© mStranka.cz
Chcete vlastní web zdarma? Napište mStránce

^