500 dětem jsme zaplatili lístky do ZOO, Dinoparku a Mirakula

15. 07. 2020

Léto sice před chvilkou začalo, ale my neleníme a za prvních 14 dní jsme zaplatili 500 dětem s jejich rodiči lístky do zábavního parku Mirakulum, zoologických zahrad a Dinoparků v celé České republice!

Letní program pomoci Klubu svobodných matek je v plném proudu, žádosti o finanční příspěvek na letní tábory nebo volné vstupenky do zoologických zahrad v Praze, Jihlavě nebo Zlíně, Dinoparků nebo oblíbeného zábavního parku Mirakulum chodí každý den. A my se snažíme pomáhat těm, kterým koronavirová krize udělala finančně čáru přes rozpočet, protože kdo tyto věci nesmí pocítit, jsou jednoznačně děti. Ty mají nárok si užít prázdniny se vším všudy a na jejich konci říct "bylo to super". Moc se těšíme na fotky, které budeme postupně zveřejňovat v naší sekci Komu jsme pomohli - Příběhy dětí.

Takže "super" může k dnešnímu dni říct víc než 70 dětí, které jedou díky Klubu svobodných matek na tábor (některé i poprvé v životě) a 500 dětí, které si užijí super den v zábavním parku. A "super" společně s velkým poděkováním vzkazujeme my našim dárcům, díky kterým je tohle všechno možné:)

KANCELÁŘE A OBCHOD

Dukelských hrdinů 34, Praha 7
(náš obchod Fashion Charity Shop)
infolinka: 800 99 55 11
obchod@klubsvobodnychmatek.cz

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Klub svobodných matek z.s.
06959971, DIČ CZ06959971
Ďáblická 535, Líbeznice 250 65
info@klubsvobodnychmatek.cz

© mStranka.cz
Chcete vlastní web zdarma? Napište mStránce

^