2,5 milionu pro 268 rodin za první čtvrtletí

04. 04. 2022

Klub svobodných matek za první čtvrtletí letošního roku poskytl sólo rodičům a jejich dětem finanční pomoc přesahující částku 2,5 milionu korun. Ta byla rozdělena mezi 268 neúplných rodin, kterým zachránila hlavně střechu nad hlavou na další měsíc a zajistila plnou lednici na pár týdnů.

K této velké finanční pomoci jsme samozřejmě přidali i tu materiální. Přepravní služba od nás odvezla už celou tunu krásného oblečení, které zamířilo ke 197 sólo rodičům. K tomu jsme přidali stovky kilogramů oblečení pro skauty, kteří pořádali humanitární sbírku pro Ukrajinu. A další desítky kilogramů zdravotnického vybavení, které opakovaně zamířilo přímou cestou na Ukrajinu.

"Dobrý den, chtěla bych vám moc poděkovat za zaslané oblečení pro mě a pro syna. Ani netušíte, jakou jste mi udělali radost. Zrovna jsem řešila, že pro syna nemám skoro nic na jaro, vše už mu bylo krátké. Bohužel, už i na bazaru je oblečení dost drahé a já mu tak zatím nemohla nic koupit. Že dostanu takové luxusní kousky i já, tak to jsem nečekala absolutně vůbec! Všechno mi perfektně sedí a tak dobře už jsem se venku dlouho necítila. Díky za tuto obrovskou pomoc." Maminka Jana a Honzík 4 roky

V uplynulých týdnem jsme po dvou letech ukončili náš Covid program pomoci a nahradili ho novým - velkým programem pomoci. Rodičům samoživitelům poskytujeme finanční podporu na bydlení, na potraviny, na kroužky a zájmové aktivity, na obědy a na letní tábory.

"Moc vám děkuji za zaslání příspěvku na nájem, ani jsem v to už nedoufal. Moc děkuji i za váš lidský přístup. Jste organizace, která opravdu pomáhá, vaší pomoci si velmi vážím. " Tatínek Jan, Karolínka 10 let, Honzík 9 let a Míša 7 let.

V březnu nás finančně podpořili: LIKOV s.r.o. a Wolt Česko.

Materiální pomoc poskytli: Lidl, Česká spořitelna, FAVI, Sephora, ZŠ německo-českého porozumění, URGO, Donart, YMCA, Ambiente, Naše Maso, Patricie Pagáčová a Eva Decastelo.        

DĚKUJEME!

 

KANCELÁŘE A OBCHOD

Dukelských hrdinů 564/34
Praha 7, 170 00
Po - So: 9 - 18 hod.
info@klubsvobodnychmatek.cz

DÁMSKÝ A DĚTSKÝ OBCHOD

U Rybníka
Hovorčovice, 250 64
Po - Pá: 8 - 18 hod., So: 13 - 18 hod.
obchod@klubsvobodnychmatek.cz

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Klub svobodných matek z.s.
06959971, DIČ CZ06959971
Ďáblická 535, Líbeznice 250 65
infolinka: 800 99 55 11

© mStranka.cz
Chcete vlastní web zdarma? Napište mStránce

^