11 tun oblečení z Oděvní banky

07. 05. 2024

Naše Oděvní banka od začátku letošního roku nasadila své klasické intenzivní pracovní tempo a za první čtyři měsíce zpracovala 11 tun oblečení v podobě téměř 2 800 kusů krizových balíčků, které ve spolupráci s potravinovými bankami a lokálními neziskovými organizacemi dostala do rukou osobám v náročné finanční a životní situaci z celé ČR.

Duben měsícem firemních sbírek

V dubnu jsme zaznamenali zatím největší objem firemních sbírek, kdy se do společné spolupráce zapojila většina našich dlouhodobých partnerů. Tímto způsobem jsme nejen získali další zdroj kvalitního oblečení pro naše krizové balíčky, ale také jsme posílili pouta solidarity a pomoci mezi zaměstnanci firem, které nás podporují. Za firemní sbírku oblečení uspořádanou mezi zaměstnanci děkujeme: PPF, Messer Technogas, Moneta, CBRE, MPSV, MŽP a obec Drahelčice. Oblečení z bazaru pro veřejnost nám darovali Nová Trojka a blešák Kobylisy. Instagramová výzva MK life nám násobně navýšila objem balíčků, které nám denně vozí Zásilkovna. Děkujeme každému, kdo nám své vyřazené oblečení daroval.

Zapojení dobrovolníků

Jako každý měsíc i v dubnu nám do Troji přijeli pomoc dobrovolníci z firmy Amazon. Pomohli s vybalováním nových triček darovaných právě Amazonem a s tříděním dalšího oblečení a jeho následnou přípravou na distribuci k potřebným. Tato spolupráce je pro nás velkým přínosem a významně nám pomáhá efektivněji dosahovat naše cíle.

Poděkování

Kromě výše zmíněných firem děkujeme i našim pravidelným dárců, kteří nám každý měsíc darují oblečení a další materiální pomoc: Amazon, Česká federace Potravinových bank, Husky, Potex, Pumax, Ambiente a Naše Maso. 

Zvláštní poděkování patří našemu hlavnímu sponzorovi Oděvní banky společnosti JTI.

KANCELÁŘE A OBCHOD

Dukelských hrdinů 564/34
Praha 7, 170 00
Po - So: 9 - 18 hod.
info@klubsvobodnychmatek.cz

DÁMSKÝ A DĚTSKÝ OBCHOD

U Rybníka
Hovorčovice, 250 64
Po - Pá: 8 - 18 hod., So: 13 - 18 hod.
obchod@klubsvobodnychmatek.cz

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Klub svobodných matek z.s.
06959971, DIČ CZ06959971
Ďáblická 535, Líbeznice 250 65
infolinka: 800 99 55 11

© mStranka.cz
Chcete vlastní web zdarma? Napište mStránce

^